2 Niedziela Adwentu – 4 Grudnia 2022 r.

2 Niedziela Adwentu – 4 Grudnia 2022 r.

1. Dzisiaj I niedziela miesiąca – w naszej parafii gościmy misjonarza ks. Adama Fijołka ze Stowarzyszenia Misji Afrykańskich, który dzieli się doświadczeniem pracy na misjach, a po Mszy św. przy wyjściu z kościoła prosi o wsparcie materialne misji.

2. Dziś po Mszy św. o 8.00 zmiana tajemnic róż różańcowych, a składka na WSD Przemyśl.

3. Roraty od poniedziałku do soboty o 18.00 – zapraszamy dzieci z lampionami oraz wszystkich wiernych do adwentowego czuwania.

4. We wtorek o 16.00 zbiórka ministrantów i lektorów.

5. W środę o 17.45 modlitwy do św. Józefa, a po roratach spotkanie Akcji Katolickiej.

6. W czwartek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP – Msze św. o 8.00, 9.30 i 18.00 oraz Archidiecezjalna Adoracja Najświętszego Sakramentu od 9.00 do 18.00, z przerwą na Mszę św. o 9.30 – zapraszamy do udziału w adoracji wszystkich parafian, a siostry i braci z Róż Różańcowych prosimy o podjęcie czuwania przed NS według wyznaczenia, lista wywieszona w gablocie. W południe Godzina Łaski – od 12.00 do 13.00, zaś po wieczornej Mszy św. będzie Wieczór Uwielbienia prowadzony przez Diakonię – zapraszamy całą wspólnotę parafialną, dzieci i młodzież z rodzicami, małżeństwa i rodziny na wyjątkowy wieczór z modlitwą zawierzenia i oddania się Maryi i św. Józefowi, zachęcamy do poświęcenia i znalezienia czasu, aby przyjść do Świętej Rodziny. W czwartek składka na pomoc Kościołowi na Wchodzie.

7. Za tydzień II niedziela miesiąca – składka przeznaczona na funkcjonowanie kościoła i zapłatę wykonanych prac remontowych.

8. Za tydzień na Mszę św. o 11.00 zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej.

9. Prasa katolicka na stoliku, zachęcamy do podjęcia prenumeraty na Nowy Rok i zgłoszenie tego faktu w zakrystii.

10. Na stoliku obok chrzcielnicy świece Caritas w cenie 10 zł oraz opłatki wigilijne, za które składamy dowolne ofiary.