5 Niedziela Zwykła – 5 Luty 2023 r.

5 Niedziela Zwykła – 5 Luty 2023 r.

1. Dzisiaj I – sza niedziela miesiąca, po Mszach św. adoracja NS, po prymarii zmiana tajemnic róż różańcowych oraz poświęcenie chleba, wody i soli z racji wspomnienia św. Agaty, taca przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.

2. We wtorek o 16.00 zbiórka ministrantów i lektorów, a po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne Diakonii Biblijno-Modlitewnej.

3. W czwartek od 17.00 adoracja NS.

4. W sobotę (11.02) wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorego – dzień szczególnej modlitwy w intencji chorych – Msza św. o 9.30 z sakramentem namaszczenia chorych, od 8.30 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty – zapraszamy chorych i starszych do udziału w nabożeństwie.

5. Za tydzień II niedziela miesiąca – Msze św. z aspersją i składka przeznaczona na funkcjonowanie kościoła i prace remontowe.

6. Informacja o zamówionych i wyznaczonych terminach Mszy Świętych za zmarłego ks. kan. Mieczysława Sondeja została umieszczona na stronie internetowej oraz wywieszona w gablocie ogłoszeń. W marcu będą odprawiane Msze św. gregoriańskie za spokój Jego duszy oraz przez cały rok 24 dnia każdego miesiąca w rocznicę śmierci oraz według wyznaczenia.