5 Niedziela Wielkanocy – 28 Kwiecień 2024 r.

5 Niedziela Wielkanocy – 28 Kwiecień 2024 r.

1. W środę rozpoczynamy nabożeństwa majowe: w dni codzienne o 17.30 wystawienie NS do prywatnej adoracji i o 17.45 majówka oraz Msza św., zaś w niedzielę i święta o 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego, majówka i Msza św.

2. W czwartek Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej.

3. W I – szy czwartek miesiąca: od 17.00 wystawienie NS i spowiedź I – szo piątkowa oraz różaniec w intencji powołanych i o nowe powołania do kapłaństwa i życia zakonnego, który poprowadzi Koło Misyjne, o 17.45 majówka i Msza św. oraz zmiana biletów Straży Honorowej NSPJ i spotkanie Koła Misyjnego.

4. W I – szy piątek: Uroczystość NMP Królowej Polski oraz 233 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Msze św. w porządku niedzielnym, o 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego, majówka i litania do NSPJ. Możliwość spowiedzi przed Mszami św. W piątek nie ma postu. W tym miesiącu nie będziemy odwiedzać chorych w domach.

5. W I – szą sobotę miesiąca: od 17.00 adoracja NS, 17.15 medytacja i różaniec, który poprowadzi roża NMP Królowej Polski, majówka, Msza św. i wieczór uwielbienia, podczas którego będziemy rozważać Stacje Drogi Światła Jezusa Zmartwychwstałego.

6. Za tydzień I – sza niedziela miesiąca: po Mszach św. adoracja NS i majówka, o 8.00 Msza św. z róży NMP Królowej Polski oraz zmiana tajemnic róż różańcowych, taca przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.

7. Przypominamy, że I – sza Komunia Święta w naszej parafii będzie 26 maja o 12.30 i Rocznica I – szej Komunii Świętej także 26 maja o 9.30 i jak było już podawane I – sza Komunia św. w naszej parafii zawsze będzie w czwartą niedzielę maja, niezależnie ile jest niedziel w maju.

8. Rodziny, które w tym tygodniu przyjmowały Obraz NSPJ zawierzmy Bożemu Sercu…